Rekomendacje

"19 maja 2016 roku mieliśmy okazję przeprowadzić dla licznie zebranych członków studenckiego koła naukowego ASAP z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu warsztaty “LEGO GAME” uczące podstaw i mechaniki Scruma.

Przeprowadzenie tych warsztatów przyniosło nam wiele satysfakcji. Każdy z uczestników poświęcił dużą ilość uwagi wysłuchując prezentacji, a następnie z dużym zaangażowaniem wziął udział w części praktycznej. W trakcie wydarzenia członkowie koła zadali wiele ciekawych i złożonych pytań, co świadczy o dużej świadomości i chęci uczenia się. Po warsztatach z inicjatywy uczestników otrzymaliśmy rozbudowaną informację zwrotną, co pozwoliło nam na ewaluację ich formuły.

Z pełnym przekonaniem możemy polecić współpracę z SKN ASAP. To prawdziwa przyjemność pracować z ludźmi chłonnymi wiedzy i prezentującymi tak aktywną postawę."

~ Wiktor Bakalarski, Maciej Krzywiński - Scrum Masters

"Rozpoczęcie współpracy z ASAP było dla naszego projektu ważnym etapem w rozwoju. Zespół ASAP profesjonalnie podszedł do analizy naszych potrzeb i sytuacji wyjściowej, a następnie przygotował propozycję rozwiązań: praktyczne warsztaty oraz indywidualne wsparcie we wdrożeniu zarządzania projektami.
Chcielibyśmy podziękować za zaangażowanie, praktyczne i przyjazne podejście oraz cierpliwość, którym wykazał się zespół ASAP. Współpraca zaowocowała lepszą przejrzystością pracy, lepszym zarządzaniem zadaniami i projektem, efektywniejszą komunikacją i nowymi pomysłami. Dziękujemy i polecamy współpracę z zespołem: Kuby, Ani, Darii, Karoliny i Patryka."

~ Zespół MVCmeetup