PMPIADA 2017

SKN ASAP był partnerem i współorganizatorem wydarzenia PMPIADA 2017.

 

Skład zespołu projektowego z SKN ASAP:

Natalia Walentynowicz

Dominika Stachowiak

Kinga Antkowiak

Ada Czernicka

Gabriela Ignasiak

Aleksandra Konieczna

Dorota Sadura

Monika Stechlińska

Krystyna Tomala

Marzena Wiktorowicz

Robert Banaś

 

Zapraszamy do przeczytania podsumowania z wydarzenia:

PMPIADA to mieszanka fachowej konferencji dla Project Managerów i konkursu na najciekawsze wystąpienie. Unikatowa formuła, 10 praktyków zarządzania projektami, 20 minutowe wystąpienia, jury i publiczność to właśnie charakteryzuję PMPIADĘ. Jej głównym organizatorem jest poznański oddział PMI Poland Chapter

Druga edycja PMPIADY odbyła się 1 kwietnia 2017 w  budynku Wydziału Historycznego UAM w Poznaniu.

W szranki stanęło 10 Prelegentów - każdy zaprezentował 20 minutowe wystąpienie na temat jednego z obszarów wiedzy PMBOK Guide. Oceną zajęło się eksperckie Jury w składzie Agnieszka Krogulec -  przewodnicząca, Michał Rączka, Maciej Bodych, Tomasz Kopczyński i Radosław Rząsa. Warto podkreślić, iż także publiczność miała szansę zagłosować i przyznać nagrodę Publiczności.  

Prelegentem Roku 2017 według PMI Poland Chapter został Paweł Gąsowski, który zaprezentował obszar dotyczący Zarządzania jakością w projekcie. Ten sam Prelegent zdobył również nagrodę Publiczności. Jury wyróżniło także wystąpienie Jakuba Lesińskiego na temat Zarządzania interesariuszami w projekcie.

Organizacja PMPAIDY 2017  była dla członków koła SKN Asap nie tylko dużym wyzwaniem i cennym doświadczeniem, ale przede wszystkim szansą zastosowania wiedzy zdobytej podczas studiów w praktyce.

Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych edycjach wydarzenia.

Prezentacje prelegentów PMPIADY 2017 dostępne są na stronie: http://pmpiada.pl/ w sekcji Prelegenci.