LEGO SCRUM GAME

47386387_264932991046304_3952767559102627840_n

LEGO SCRUM GAME to projekt biznesowo/edukacyjny, skierowany zarówno do studentów, jak i wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw, kładących nacisk na zarządzanie projektami. Jego celem jest zapewnienie uczestnikom, prowadzonych przez nas warsztatów, sporą dawkę wiedzy na temat jednej z najbardziej znanych metodyk zwinnych - Scrum.

Podczas szkolenia członkowie koła zadbają o profesjonalne i przystępne przekazanie informacji o tej metodyce, aby w dalszej części uczestnicy warsztatu mogli wykorzystać ją w praktyce i pod okiem Scrum Mastera oraz Product Managera rozpocząć budowę miasta w oparciu o metodykę Scrum.

Na stan z końca grudnia 2018, w warsztatach wzięło udział ponad 80 osób!

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat zarządzania projektami?

Dowiedzieć się czym jest „zwinne” zarządzanie? Poznać zasady Scruma i spróbować swoich sił przy tworzeniu produktu z wykorzystaniem tej właśnie metodyki? Jeżeli na któreś z powyższych pytań Twoja odpowiedź brzmi: TAK – te warsztaty to coś dla Ciebie!
Warsztaty LEGO SCRUM GAME w prosty, ale ciekawy sposób pokazują istotę Scruma i pozwalają zrozumieć jego podstawowe zasady. Otrzymasz tu zarówno niezbędną wiedzę, jak i możliwość wykorzystania jej w praktyce.

Jak wyglądają warsztaty?

Uczestnicy szkolenia, podzieleni na kilkuosobowe zespoły projektowe, otrzymują zadanie zbudowania miasta z klocków LEGO, tworząc w ten sposób produkt według wymagań Product Ownera. Backlog, planowanie, budowanie elementów podczas sprintów, zmieniające się wymagania – z takimi zadaniami zespół projektowy będzie musiał się zmierzyć. Ale spokojnie: przez wszystko prowadzi wszechwiedzący i pomocny Scrum Master!

Projekt Manager: Ada Czernicka

Skład zespołu:

Grzegorz Brzozowski
Robert Banaś
Kinga Antkowiak
Gabriela Ignasiak
Marek Krzyżanowski
Tomasz Fliegner
Bartosz Wlaźlak
Paweł Nowacki