Seminarium PM Edukacja 2018

7 listopada w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbyło się seminarium PM Edukacja 2018 pt. "Competence transformation".

W wydarzeniu udział wzięli opiekunowie koła: dr Paweł Bartkowiak, dr Adam Weinert oraz przewodniczący SKN ASAP Robert Banaś. Podczas wydarzenia odebrano przyznany przez International Project Management Association Polska Wydziałowi Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu Certyfikat akredytacji IPMA-Student dla Kierunku Zarządzanie. Przedstawiciele Katedry Zarządzania Strategicznego wzięli również udział w grze szkoleniowej Jakuba Boczkowskiego Game of Portfolios – wprowadzanie koncepcji zarządzania Portfolio Projektów oraz działalności Biur Zarządzania Projektami.