Projekt Klasa Akademicka

Pierwsza, tegoroczna inicjatywa już za nami!
Dzisiaj odbyło się coroczne, organizowane przez wydział Ekonomii, spotkanie z uczniami szkół ponadgimnazjalnych.

Projekt Klasa Akademicka to inicjatywa, która ma na celu zainteresowanie uczniów zarządzaniem, jako nauką oraz praktyką gospodarczą. Wspólnie zmierzamy do tego by zachęcać do studiowania z nami i podjęcia kariery zawodowej w dziedzinie ekonomii. Wiemy więcej niż inni o podejmowaniu trudnych decyzji, analizie ryzyka, wszelakich kompetencjach miękkich i tą wiedzą dzielimy się od lat.

Członkowie ASAPu, a konkretnie Robert Banaś i Alina Rękawiczna, przygotowali zajęcia z zakresu zarządzania projektami.
Opowiedzieli o projektach zarówno w biznesie, jak i w codziennym życiu, wyzwaniach project menadżera, oraz zakreślili ogólny zakres prac w projekcie.

Dwa przeprowadzone warsztaty zostawiły za sobą tłum zadowolonych gości.
Dziękujemy i mamy nadzieję, że zobaczymy się w przyszłym roku na korytarzach uczelni.